ir. Edger (E.G.) Tiemens

adviseur

‘Ik haal veel voldoening uit de samenwerking met opdrachtgevers. Complexe vraagstukken begrijpelijk maken en uiteenlopende eisen en wensen samenbrengen tot een werkende oplossing, daar word ik enthousiast van!’

Edger Tiemens studeerde Biomedical Engineering aan de Universiteit Twente (2009). Sinds november 2020 is hij bij ptg advies werkzaam als adviseur.

Competenties

  • betrokken
  • inlevingsvermogen
  • pragmatisch
  • resultaatgericht

Werkveld

  • advies

Contact

Stuur een e-mail naar eti@ptg-advies.nl
of bel 033 - 422 82 55

referentieprojecten

Isala

Isala ervaarde functionele en bouwtechnische knelpunten in de huisvesting van locatie Zwolle. Het strategisch huisvestingsplan, dat wij samen met Isala hebben opgesteld, biedt huisvestingsoplossingen. Een helder afwegingskader en onderbouwde uitgangspunten maken duidelijk welke oplossing prioriteit heeft. Wij adviseerden ook wat voor vastgoedorganisatie nodig is voor het uitvoeren van de plannen.

Radboudumc gebouw A

Radboudumc heeft een nieuw hoofdgebouw met een state-of-the-art kliniek, polikliniek en stafomgeving. Gebouw A is duurzaam en voldoet aan de BREEAM Excellent eisen. We begeleidden Radboudumc bij de uitwerking van het nieuwe hoofdgebouw: van (basis)programma van eisen tot realisatie.

Amsterdam UMC laboratoria

Amsterdam UMC voegt in haar huisvesting meerdere laboratoria (diagnostiek en research) samen voor een optimale samenwerking. Het gaat hierbij onder meer om de verdere concentratie van de apotheek en de cardiologie en het daarop gebaseerde nieuwe hartcentrum. Wij ontwikkelden de programma’s van eisen en stuurden en manageden het ontwerpproces.